Aklınıza takılan sorular için buradayız bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçin!
Merhaba, size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?
Mesajınızı yazın

Gözü yüksekte olanlara...

İptal ve İade Koşulları

İş bu sözleşmede, Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3 Kat:16 Daire:81 Next Level Çankaya/ ANKARA adresinde ikamet eden, Skyview Havacılık Medya Reklam Bilişim Prodüksiyon Tic. Ltd. Şti. bundan böyle KURUM olarak anılacaktır. Kurumunun düzenlediği eğitime katılanlar da KURSİYER olarak anılacaktır.

 

 • İşbu sözleşme ile kurum, kursiyere belirtilen program dahilindeki eğitimi gerçekleştirmeyi, kursiyer de …………………………………………… (kdv dahil) Türk Lirasını kuruma ödemeyi taahhüt etmiştir.

 

 • Kursiyer, keyfiyeti neticesinde eğitime katılmaması durumunda para iadesi almayacağını kabul eder.

 

 • Kursiyer, eğitimin başlangıç tarihinden yedi gün öncesine kadar sözleşmeyi fesih hakkına sahiptir. Kursiyer tarafından sözleşmenin bu şartlar altında feshi halinde, kursiyerin kurs için ödediği bedel kendisine iade edilir.

 

 • Kursiyerin zorunlu bir sebebini ispat veya hastalığını rapor ile belgelemesihalinde, kursiyerin kalan eğitimi kurumun düzenleyeceği bir sonraki eğitim programına aktarılır.

 

 • İş bu sözleşme ile kursiyer, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün İnsansız Hava Aracı Sistemleri Talimatı’nın 14. Maddesinde yer alan ve aşağıda belirtilenbelge ve evrakları getirmeyi taahhüt, belge ve evrakların yine kurumun hukuki yükümlülüğü olması sebebiyle 5 yıl boyunca kurum bünyesinde saklanmasını kabul eder. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri saklıdır.

 

 1. TC Kimlik Numarası
 2. İsim-Soyisim ve ikametgah bilgileri
 3. Telefon, e-posta, vb iletişim bilgileri,
 4. Nüfus Cüzdanı sureti
 5. 18 yaşından büyükler için arşiv kayıtlı adli sicil belgesi
 6. 18 yaşından küçükler için ileride doğabilecek hukuki ve cezai sorumlulukları kabul ettiklerine dair kanuni mümessillerince noterde tanzim ve tasdik edilmiş taahhütname.

 

 • Kursiyer,kursveya uygulamalı eğitim sırasında doğabilecek maddi zararlardan şahsi olarak sorumludur.

 

 • İş bu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıklarda ANKARA mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Bizimle iletişim kurun


Hesabınızı oluşturun